Melek Özçağan gözyaşlarına boğuldu

Oğuzhan Hacıoğlu
722 kere okundu

İşte Benim Stilim

 Melek Özçağan gözyaşlarına boğuldu | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

İşte Benim Stilim'in yeni sezonunda gözyaşlarına boğulan Melek Özçağan yaşadığı zor günleri anlatırken zor dakikalar yaşadı. Ufak yaşta bir kızı olan Melek Özçağan eşinden ayrıldığında kızı ile birlikte sokakta kaldığını ifade etti.

Nur Yerlitaş Melek Özçağan'ın kıyafetlerini yorumladığı anda "Melek sende bir hüzün var bir burukluk var ben anlıyorum biraz ipucu ver bakalım" diyerek güzel yarışmacıya atıfta bulundu.

Bunun üzerine zor günler geçirdiği ifade eden Melek Özçağan eşinden ayrıldıktan sonra ailesinin yanına gittiğini ve ailesinin kendisine "eve gelebilirsin ama çocuğunla olmaz" dediğini ifade etti. Yaşadığı zor günleri anlatırken ağlamaya başlayan Melek Özçağan "düşünebiliyor musunuz o anda şuramdan bir et parçası koptu kimse yavrusunu bırakamaz" dedi.

Kızını bırakmayacağını ve kızı için herşeyi yapabileceğini söyleyen Melek Özçağan sokakta kalmak üzereyken kadın sığınma evlerine başvurduğunu ve bir süre kızı ile birlikte kadın sığınma evlerinde kaldığını ifade etti.

MELEK ÖZÇAĞAN AĞLADI JÜRİ MORAL VERDİ

Bunun üzerine jüri üyeleri duygusal anlar yaşarken Melek'i yanlarına çağırarak "lütfen ağlama sen çok güçlü bir kızsın Allah seni kızından ayırmasın" diyerek genç yarışmacıya moral verdiler.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum