3 Adam Kerimcan Durmaz'ın Vur Bana şarkısını söyledi

Oğuzhan Hacıoğlu
3590 kere okundu

Magazin

3 Adam Kerimcan Durmaz'ın Vur Bana şarkısını söyledi - Magazin Haberleri

3 Adam'ın 9 Kasım'da ekrana gelen yeni bölümünde Kerimcan Durmaz'ın Vur Bana adlı parçasını söyleyen Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak büyük beğeni topladı.

İnsanlar neden seni sevdi sorusuna “İnsanlar doğallımı tarzımı komikliğimi çok seviyor, sevmeyenler de hiç sevmiyor” yanıtını veren Kerimcan Durmaz doğallığı sayesinde buralara geldiğini belirtti.

Kerimcan Durmaz’ın snapchat videolarının gösterildiği program içerisinde halk ile röportaj yapan 3 Adam ekibi, Kerimcan Durmaz ile özdeşleşen “inanamıyorum, ne mana, olay” repliklerini vatandaşlara söyletirken oldukça komik görüntüler ortaya çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=D9IdC-gjo0M

Kerimcan Durmaz’ın Vur Bana adlı parçasını akustik bir biçimde seslendiren İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un Vur Bana performansı izleyenleri kahkahaya boğdu. 3 Adam içerisinde yer alan Günümüz Ozanları adlı bölümde Kerimcan Durmaz’a ait parçayı seslendiren ikili parçanın sonunda Kerimcan Durmaz’ın “inanamıyorum” repliği ile instagram fenomenine gönderme yaptı.

KERİMCAN DURMAZ'IN VUR BANA ŞARKISININ SÖZLERİ

Saçlarımdan tut önce,
Beni yerlerde sürükle,
Canım acısın boşver,
Benim için bu bir zevk,
Fantazi dünyam rengarenk,
Bu daha hiçbir şey,
Korkma benden sal kendini,
Bebeğim dediğim anda vur bana.

https://www.youtube.com/watch?v=x9yFL6LcV9c

KERİMCAN DURMAZ DÖVMESİNİ AÇIKLADI

Dövmelere meraklı olduğu bilinen Kerimcan Durmaz vücudunda bulunan "Haters gonna hate" yazısının anlamını 3 Adam'da açıkladı. Dövmenin "benden nefret edenler beni ünlü yapar" anlamına geldiğini ifade eden Durmaz samimi olduğu için seveni kadar sevmeyeni de bulunduğunu ifade etti.

Kerimcan Durmaz'ın 3 Adam'a katılması sosyal medyada da gündem olurken 23 yaşındaki fenomen hakkında yüzlerce tweet atıldı.

https://twitter.com/eceozbalabann/status/796423988658470912

Kerimcan Durmaz instagram hesabından paylaştığı videoda Vur Bana isimli parçayı söylemiş ve şarkı sosyal medya içerisinde kısa sürede popüler olmuştu.

İşte Kerimcan Durmaz'dan Vur Bana parçasının açıklaması ve söylenişi;


Magazin Haberleri

Yorum