3 Adam'da Kerimcan Durmaz sürprizi

Oğuzhan Hacıoğlu
1413 kere okundu

Magazin

3 Adam'da Kerimcan Durmaz sürprizi - Magazin Haberleri

3 Adam'ın 8 Kasım'da ekrana gelecek bölümünde konukların kim olduğu açıklandı. Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz 3 Adam'ın yarın akşamki konukları arasında yer alacak.

Kerimcan Durmaz yeni sezonda formatını ve yayın saatini değiştiren 3 Adam'a konuk oluyor. Önceski sezonlarda Cumartesi geceleri canlı oalrak yayınlana 3 Adam bu sezon formatında skeç ve oyunlara ağırlık verirken program banttan yayınlanmaya başladı. 3 Adam'ın 8 Kasım'da ekrana gelecek olan yeni bölümünde yine Fazla Gurur Kalbe Vurur, Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları gibi skeçlere yer verilirken Kerimcan Durmaz'ın bu skeçlere eşlik etmesi bekleniyor.

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un sunduğu 3 Adam'ın paylaşımları beğeni ve paylaşım rekoru kıran sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ı ağırlayacağı yeni bölüm bu akşam TV8 ekranlarında olacak.

KERİMCAN DURMAZ 3 ADAM PROGRAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yeni sezonda Çarşamba günü ekranlarda olan 3 Adam'da geçtiğimiz hafta güzel oyuncu Serenay Sarıakya programa konuk olmuş ve program sunucusu olan üçlüye okçuluk dersleri vermişti.

Öte yandan Kerimcan Durmaz'ın yanı sıra yarın akşam ekranlara gelecek olan 3 Adam'ın yeni bölümünde Aleyna Tilki de konuklar arasındaki yerini alacak.

KERİMCAN DURMAZ SURVİVOR'DA YARIŞACAK MI?

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı ile buluşan Kerimcan Durmaz'ın Survivor'un 2017 sezonunda yarışacağı iddia edilirken daha sonra görüşmenin asıl amacının Kerimcan Durmaz'ın İşte Benim Stilim adlı yarışma programı olduğu anlaşılmıştı. İşte Benim Stilim'in yeni sezonunda jüri üyesi olarak görev alacak olan Kerimcan Durmaz'ın bu akşam ekranlara gelecek olan 3 Adam'ın yeni bölümünde Survior iddialarına açıklık getirmesi bekelniyor.

İşte Kerimcan Durmaz'dan 3 Adam paylaşımı


Magazin Haberleri

Yorum