3 Adam'ın konukları kim 3 Adam'da Acun Ilıcalı sürprizi

Oğuzhan Hacıoğlu
219 kere okundu

Televizyon

3 Adam'ın konukları kim 3 Adam'da Acun Ilıcalı sürprizi - Televizyon Haberleri

3 Adam'ın 23 Kasım'da ekrana gelecek olan yeni bölümünün konuklarının kimler olduğu açıklandı. Programa TV8'in sahibi Acun Ilıcalı da davetsiz misafir olarak katılacak.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunuculuklarını üstlendiği 3 Adam adlı televizyon programı bu akşam saat 20:00'da yeni bölümüyle ekralarda olacak. Geçiğimiz hafta Adam Mısın filminin oyuncuları Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Sinan Engin gibi isimleri programda ağırlayan 3 Adam programın ilk dakikalarında yine her hafta olduğu gibi skeçlere yer verecek.

3 ADAM'IN 23 KASIMDAKİ KONUKLARI

TV8'de yayınlanan yeni bölüm fragmanında 3 Adam'a değiştirdiği saç rengi ile katılacak olan Hadise program içerisinde Acun Ilıcalı'nın sesiniz duyduğunu ifade edince stüdyodakilar "Acun, Acun" diye tezahürat yaparak başarılı yapımcıyı programa davet edecek.

Seyircileri kırmayan Acun Ilıcalı, Hadise ve stüdyodakilerin çağrısına cevap vererek 3 Adam'ın stüdyodaki davetsiz misafiri olacak.

Öte yandan "Her yerde okyanus sen boğuldun derede" adlı şarkısıyla müzik piyasalarında büyük başarı sağlayan Derya Uluğ, 3 Adam'ın yeni bölüm konuğu olacak.

Önünümzdeki günlerde vizyona girecek olan Çakallarla Dans 4 filminin başrol oyuncuları Arka Sokaklar'ın Mesur Komiseri, Şevket Çoruh ile Ben Bilmem Eşim Bilir'in yetenekli sunucusu İlker Ayrık ilerleyen dakikalarda programa dahil olacak.

Etiketler: 3 adam

Televizyon Haberleri

Yorum