3 Adam'ın konukları kim yeni bölüm konukları belli oldu

Oğuzhan Hacıoğlu
323 kere okundu

Televizyon

3 Adam'ın konukları kim yeni bölüm konukları belli oldu - Televizyon Haberleri

3 Adam'ın konukları kimler sorusu yanıt buldu. 29 Kasım Çarşamba günü TV8'de ekrana gelecek olan 3 Adam'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde programa konuk olacak isimler fragmanda yerini aldı.

Eser Yenenler, İbrahim Büyük ve Oğuzhan Koç'un sunuculuklarını üstlendiği 3 Adam 29 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü ile ekrana geliyor. Geçtiğimiz hafta İrem Derici'nin konuk olduğu eğlenceli programda Oğuzhan Koç, İrem Derici'ye ait Evlenmene Bak isimli parçayı 3 Adam'ın günümüz ozanları bölümünde tiye almış Derici de Oğuzhan Koç'a hem gülmüş hem de sitem etmişti.

3 Adam'ın bugünkü konukları arasında ise Görümce filminin oyuncuları, Gupse Özay, Eda Ece ve Buğra Gülsoy'un yanı sıra "Telefonun başında" şarkısı ile hafızalarda yer bırakan Hakan Altun yer alıyor.

3 ADAM'IN YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE KONUKLARI

Program içerisinde bu sezon farklı bir formata bürünen 3 Adam'ın yeni bölüm fragmanında da özel skeçlere yer vereceği belirtildi. Görümce filminin oyuncularından sonra programa dahil olacak Hakan Altun'un da diğer konuklar gibi 3 Adam'da skeçlerde oynaması bekleniyor. İşte 3 Adam'ın yeni bölüm fragmanı;

GÖRÜMCE FİLMİNİN KONUSU

2-3 Aralık'ta vizyona girecek olan Görümce filminde Eda Ece ve Buğra Gülsoy evlenmek isteyen iki sevgiliyi canlandırırken başarılı oyuncu Gupse Özay Eda Ece'nin görümcesi rolüne hayat verecek. Kardeşinin kız arkadaşıyla evlenmesine müsade etmeyen görümce ikilinin evlenmesine mani olmak için çeşitli oyunlar peşine düşecek. İzleyicileri kahkahaya boğacak olan Görümce filminin detayları 3 Adam'da filmin başrol oyuncuları tarafından aktarılacak.

HAKAN ALTUN BEYAZ SHOW'DAYDI

Yaklaşık 2 hafta önce ekrana gelen Beyaz Show'a Serenay Sarıkaya ve Simge Sağın ile birlikte konuk olan Hakan Altun programda Serenay Sarıkaya ile birlikte "Telefonun başında" parçasını seslendirmişti. Başarılı şarkıcının aynı parçasının bu hafta 3 Adam'ın özel skeçleri arasında yer alan Günümüz Ozanları bölümünde seslendirilmesi bekleniyor.

Çarşamba günlerinde yeni yayın saati ve yeni konularıyla yayın hayatına devam eden 3 Adam bugünkü konukları ile yine izleyiciyi güldürecek.


Televizyon Haberleri

Yorum