A Milli takımın kalecisi Volkan Babacan evleniyor iddiası

Oğuzhan Hacıoğlu
306 kere okundu

Spor

A Milli takımın kalecisi Volkan Babacan evleniyor iddiası - Spor Haberleri

Başakşehir'de gösterdiği performansın ardından A Milli takıma çağrılan Volkan Babacan'ın sevgilisi Burcun Birçil ile bu yaz evleneceği iddia edildi.

Başakşehir’in milli kalecisi Volkan Babacan ile sosyetik güzel Burcu Erçil’in 1 yıllık arkadaşlığı aşka dönüşmüş, sevgililer Ağustos’ta Göcek’te sözlenmişti. İkili önceki akşam İstinye Park’taydı.Kısa bir turun ardından Zuma Restaurant’ta baş başa yemek yediler. Volkan Babacan ile Burcu Erçil’in ne zaman evleneceklerine gelince, Türkiye’nin Haziran’da Kosova ile oynayacağı maçtan sonra bir aksilik olmazsa nikah masasına oturacaklar.

Volkan Babacan Kosova maçında da kadroda olabilir

A Milli takım teknik direktörü Fatih Terim'in kadroda köklü değişikliklere gitmesinin ardından uzun zamandır milli takımın kalesini koruyan Volkan Demirel'in yerine Başakşehir'in kalecisi Volkan Babacan'ı tercih etmişti. Milli takımda istediği performansı aldığı Volkan Babacan'ı 12 Kasım'daki Kosova maçı kadrosuna yeniden dahil etmesi bekleniyor.

Milli takımın başarılı kalecisi Volkan Babacan'ın bir süredir birlikte olduğu Burçu Erçil ile bu yaz evleneceği öne sürülürken düğüne A Milli takım oyuncularının da tam kadro katılması bekleniyor.


Spor Haberleri

Yorum