Abdülkerim Durmaz 3 Adam'da neden ağladı?

Oğuzhan Hacıoğlu
458 kere okundu

Spor

Abdülkerim Durmaz 3 Adam'da neden ağladı? - Spor Haberleri

TV8'de yayınlanan eğlence programına Adam Mısın filmi ekibi ile birlikte konuk olan Abdülkerim Durmaz programda gözyaşlarına engel olamayarak ağladı.

Program içerisinde Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve Sinan Engin gibi isimlerin eski dönemlerinden videolar paylaşıldığı esnada oldukça duygusal anlar yaşayan Abdulkerim Durmaz, futbolculuk kariyerinin gösterildiği videonun ardından ağlamaya başladı.

Kırmızı kart gördüğü bir pozisyonun ardından dönemin yayıncı kuruluşunun çektiği görüntülerde "herkes faul yapıyor ben neden atılıyorum" diyen Yılmaz'a o günlerdeki düşüncelerini soran Eser Yenenler aldığı yanıt karşısında şaşırdı.

ABDÜLKERİM DURMAZ O GÜNLERİ YAŞANMAMIŞ SAYIYORUM DİYEREK AĞLADI

O dönemdeki hallerini hatırlamak bile istemediğini ifade eden Abdülkerim Durmaz gençlik dönemlerinde futbolcuların çok kötü hayatlar yaşadığını dile getirerek o dönemlerde manevi açıdan oldukça kötü günler geçirdiğini söyledi.

Yaklaşık 18 yıl önce aldığı bir kararın ardından dine yöneldiğini ifade eden Abdülkerim Durmaz "o günleri hiç yaşanmamış sayıyorum" diyerek ağlamaya başladı.

Abdülekrim Durmaz'ın ağladığını gören Ahmet Çakar ise arkadaşına sarılarak onu teselli etti.


Spor Haberleri

Yorum