Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’na imam nikahı kıydı

0
52

Nihat Doğan, Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’na imam nikahı kıydığını söyledi. Ünlü türkücü Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programındaki bomba açıklamalarına devam ediyor.

Acun Ilıcalı ilk eşinden olan kızı Banu Ilıcalı’nın düğünüyle yeniden gündemde. Acun’un Var mısın Yok musun yarışmasında tanıştığı Şeyma Subaşı ile yaşadığı ilişki tartışma konusu oldu. Nihat Doğan, Acun hakkında yapılan eleştirilere sert tepki gösterdi. Nihat Doğan ayrıca Acun’un imam nikahı kıydığını söyledi.

Programda her söylediği olay olan Nihat Doğan bugün bir bomba daha patlattı.

Bir izleyicinin “Ali Ağaoğlu yapınca kötü Acun Ilıcalı yapınca iyi mi oluyor” şeklindeki eleştirisi Nihat Doğan’ı çileden çıkardı.

Acun Ilıcalı’nın minik kızı Banu Ilıcalı.

Acun Şeyma Subaşı’na imam nikahı kıydı

Nihat Doğan “Acun’u nasıl Ali Ağaoğlu ile bir tutarsınız. Adam 60 yaşında her gün 18 yaşında bir kızla birlikte. Her gün yeni biriyle birlikte. Acun Ilıcalı dejenere olmamış biri. Acun yuvasına sahip çıkan biri. Herkes önce evinin önünü temizlesin. Acun bugün 18 yaşında bir kızla görünse, yarın başka bir kızla, öbür gün başka bir kızla görünse onu ilk önce ben eleştiririm. Ama lütfen abartmayın. Ali Ağaoğlu ile Acun’u karşılaştırmak da ne demek. Acun Şeyma Subaşı’na imam nikahı kıydı. Yakında da belki evlenecekler” diye konuştu.

Öte yandan uzun yıllardır Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’na imam nikahı kıldığı yolunda iddialar vardı. Nihat Doğan’ın açıklamasıyla, konuşularlar bir iddia olmaktan öteye geçti. Nihat Doğan, Acun’un imam nikahı kıydığını doğruladı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here