Acun Ilıcalı, Tv8'i Turkcell T Plus'dan çıkarttı

Alaattin Han
431 kere okundu

Teknoloji

Acun Ilıcalı, Tv8'i Turkcell T Plus'dan çıkarttı - Teknoloji Haberleri

Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV 8'i, Turkcell TV Plus'tan çıkarttı. Sebebi ise başrolde oynadığı Türk Telekom reklamları olduğu iddia edildi.

Turkcell'in bilgisayar, tablet, telefon ve televizyondan izlenebilen, internet üzerinden yayın yapan dijital TV platformu Turkcell TV Plus, son günlerde sosyal medyada oldukça konuşulmaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı, Tv8'i Turkcell TV+'tan çıkarttı

Kullanıcıların tüm cihazlarından televizyon kanallarını anlık olarak izlemelerini sağlayan platformda, son birkaç gündür Tv8 kanalının geçici olarak yayınlanamadığını söyleyen bir bilgi ekranı ile karşılaşan kullanıcılar, üç gün önce Tv8'in artık kanal listelerinde olmadığını da fark etmiş oldular.

Türk Telekom ile 14.5 milyon dolarlık bir reklam anlaşması imzalayan Tv8'in sahibi Acun Ilıcalı, Türk Telekom'un yeni reklam yüzü oıldu.

Durum böyle olunca Turkcell, Tv8'e verdiği reklamlarda biraz kısıntıya gitmiş gibi.

Turkcell TV Plus'tan çıkmayı Acun Ilıcalı mı istedi?

Alınan bilgilere göre bu sebepten ötürü Acun Ilıcalı, Turkcell TV Plus'a kanalın çıkartılması yönünde başvuruyor ve bu başvuru talebi de yerine getirildi.

Henüz Tv8 ve Turkcell TV Plus tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat yakın kaynaktan alınan duyumlara göre yaşanan sorunların temelinde sponsorluklar ve reklam gelirlerin yer aldığı belirtildi.


Teknoloji Haberleri

Yorum