Acun'dan yeni Survivor için ipuçları

Serhat Ramay
205 kere okundu

Survivor

Acun'dan yeni Survivor için ipuçları | Televizyon - Survivor Haberleri

Acun Ilıcalı 2017 yılında yayınlanacak Survivor için birçok ipucu verdi. Yeni yıla iddialı girmek isteyen Acun, iki üç sürpriz isme teklif bulunduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017'in sürprizlerle geldiğini açıkladı. Magazin 8 mikrofonlarına konuşan Ilıcalı, yeni Survivor ile ilgili önemli ipuçları verdi.

SURVİVOR İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim.

YENİ İSİMLERE ÇOK GÜLERSİNİZ

Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur. Ama iki üç tane çok güzel isim var. Söylesem çok gülersiniz ancak söyleyemiyorum. Bu sene de projede çok yenilikler var. Büyük ihtimalle Yunanistan'da da Survivor yapacağız.

YUNANİSTAN'DA SURVIVOR

Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik'te çekeceğiz. Bizim için de yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonraları Yunan oyununu seyretmeye gideceğiz. Kim kazanıyor ne yapıyor diye. Zaten işimiz azdı biraz daha artacak.

GÖZ6'NIN 2 ŞAMPİYON SURVIVOR'A

Daha önce 8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacan Göz6'da ipi göğüsleyen 2 şampiyonun, doğrudan Survivor'a katılacağı açıklanmıştı.


Survivor Haberleri

Yorum