Adam Olmazsın klibiyle ünlenen Ertunç Tuncer kimdir?

Serhat Ramay
361 kere okundu

Magazin

Adam Olmazsın klibiyle ünlenen Ertunç Tuncer kimdir? - Magazin Haberleri

İlk olarak O Ses Türkiye ile tanınan Ertunç Tuncer Adam Olmazsın klibiyle çok iyi bir çıkış yakaladı. Yeni single için çalışmalara başlayan genç ses Ertunç Tuncer kimdir? Klibi You Tube'da kısa sürede 4 milyon kez izlendi.

2011 yılında ilk kez O Ses Türkiye ile tanınan Ertunç Tuncer Nisan ayında çıkardığı Adam Olmazsın klibiyle gündemde. Genç kızların sevgilisi olmaya aday genç popçü Ertunç Tuncer kimdir? Müzikte başarı basamaklarını hızlı şekilde çıkmaya başlayan Ertunç, yeni albümü için de çalışmalara başladı.

Adam Olmazsın klibiyle ünlenen Ertunç Tuncer kimdir?

Ertunç Tuncer hayranlarının karşısına yeni bir şarkıyla çıkmak üzere. Peki ama dans yeteneğiyle dikkat çeken Ertunç kimdir? Gündelik yaşantısında nasıl biri. Kameralara sık sık sportif kıyafetler yakalanan Ertunç anlaşılan spor giyinmeyi seviyor. Ertunç’un yeni klibimi büyük bir merakla bekleniyor.

adam olmazsın şarkısıyla ünlenen ertunç tuncer kimdir

Ertunç'un, DMC’den çıkan "Adam Olmazsın" adlı single çalışması, You Tube’da çok izlenenler arasında. Dans konusuda da başarılı olan Ertunç’un klibi 4 milyon kişi tarafından izlendi. Ertunç şimdi yeni bir anlaşma yapmak üzere. Yeni single'ı çok yakın zamanda çıkacak.

Aşağıdaki videodan Ertunç'un meşhur olduğu Adam Olmazsın adlı şarkının klibini izleyebilirsiniz.


Magazin Haberleri

Yorum