Adana'da 'bulaşıkları elinde yıkayacaksın' dayağı

Serhat Ramay
206 kere okundu

Yaşam

Adana'da 'bulaşıkları elinde yıkayacaksın' dayağı - Yaşam Haberleri

Bir koca düşünün karısını sırf bulaşıkları bulaşık makinesinde yıkadığı için dövüyor. Bu akıl almaz olay, sık sık kadın cinayetleriyle gündeme gelen Adana'da yaşandı. Özbek eşini döven koca gözaltına alındı.

Adana'da, bulaşıkları makinede yıkamak isteyen eşini dövdüğü ileri sürülen koca gözaltına alındı. İddiaya göre, merkez Seyhan ilçesinde Nusret L. (51) ile bulaşıkları makinede yıkamak isteyen Özbek asıllı eşi Shakhnazahon L. (32) arasında tartışma çıktı.

ÖZBEK EŞİNİ YUMRUK VE TEKMEYLE DÖVDÜ

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Nusret L, eşini yumruk ve tekme darbeleriyle yaraladı. Daha sonra Nusret L, darbettiği eşini, fenalaşması üzerine Adana Devlet Hastanesine götürdü.

Nusret L, gözleri ve kolunda morluklar oluşan kadın tedavi edildiği sırada da polise şikayetçi olmaması için eşine tehditlerini sürdürdü. Kadını tedavi eden doktorun durumu polise bildirmesi üzerine şüpheli koca gözaltına alındı.

Tedavisinin ardından taburcu edilen Shakhnazahon L, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2 yıldır evli olduğunu ve o günden beri kocasından şiddet gördüğünü iddia etti.

KAFAMA VE YÜZÜME VURDU YERE DÜŞÜNCE DE TEKMELEDİ

Gözyaşı döken kadın, "Misafir gelmişti evimize. Onlar gittikten evde bulaşık yıkayacaktım. Bulaşıkları makineye koyarken 'elinde yıkayacaksın' diyerek bana küfür etti, vurmaya başladı. Önce kafama ve yüzüme vurdu yere düştüm. Yere düşünce de beni tekmelerle dövdü." iddialarında bulundu.

DAYAK YEMEKTEN ÇOCUĞUMU DÜŞÜRDÜM

Kocasının pasaportuna el koyduğunu öne süren Shakhnazahon L, "6 ay önce dayak yemekten çocuğumu düşürdüm. Beni sürekli dövdü. Dışarı çıkmama izin vermedi. Kimsem ve gidecek yerim yok." dedi.

Shakhnazahon L, daha sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Etiketler: adana

Yaşam Haberleri

Yorum