Adnan Didem’e yüzük hediye etti! Kısmetse Olur evinde romantik anlar

Serhat Ramay
530 kere okundu

Kısmetse Olur

Adnan Didem’e yüzük hediye etti! Kısmetse Olur evinde romantik anlar | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur yarışmasında beklenen an sonunda yaşandı ve Adnan sevgilisi Didem’e yüzük hediye etti. Bu bir nişan yüzüğü mü? Adnan çok sevdiği Didem’e “Senden ayrılmak istemiyorum” diyerek yüzük hediye etti.

Kısmetse Olur evinin gözde çifti Adnan ile Didem bugün romantik bir yemek yedi. Gün batımında, sahil kenarında, harika donatılmış sofrada balık yiyen Adnan, aşka gelip Didem’e yüzük hediye etti. Yüzüğü görünce büyük heyecana kapılan Didem’in mutluluğu kameraya da yansıdı.

ADNAN DİDEM’E YÜZÜK HEDİYE ETTİ

Kısmetse Olur yarışmasında çok sık rastlanan bir olay değil bir damat adayının sevdiği gelin adayına yüzük hediye etmesi. Geçmişte Semih, Nur’a yüzük hediye etmiş ancak sonrasında ilişkileri bozulmuştu. Bu kez yüzük hediye eden kişi Adnan oldu. Adnan, uzun süredir ilişki yaşadığı, hoşlandığı, sevdiği Didem’e yediği romantik yemekte yüzük hediye etti.

Didem’e yüzüğü kendi elleriyle takan ardından sevgilisinin elini öpen Adnan “Didem seni çok seviyorum. Seninle kavga edelim, tartışalım ama hiçbir zaman ayrılmayalım. Seninle ayrılmak istemuyorum” dedi.

Etiketler: kısmetse olur

Kısmetse Olur Haberleri

Yorum