Adriano: Beşiktaş'ın tarihine geçmek istiyorum

Metehan Nazlı

Beşiktaş

Adriano: Beşiktaş'ın tarihine geçmek istiyorum | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Şampiyonlar Ligi'nde ve Lig'de güzel bir performans sergileyen Beşiktaş'ta yıldız futbolcu Adriano samimi açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın Brezilyalı savunma oyuncusu Adriano Correia kulübün dergisine açıklamalarda bulundu. Hedefinin Beşiktaş tarihine geçmek olduğunu belirten Adriano, kısa zamanda taraftarların sevgisini kazandığını dile getirdi. Rizepor maçında attığı golden sonra sosyal medyada hakkında yapılan şakaların da hoşuna gittiğini vurguladı.

'Herşey çok kolay olmuyor'

Adriano geriye dönüp baktığında iyi işler yaptığını vurgulayarak, "Bugün geriye dönüp baktığımda futbol açısından tatmin olmuş bir Adriano'yu görüyorum. Tabii ki hiçbir şey çok kolay olmuyor. Eğer fırsatım olsaydı ve futbola yeni başlayan genç Adriano ile konuşabilseydim ona kendisine daha fazla dikkat etmesini, sakatlıklardan kendini daha fazla korumasını söylerdim." dedi.

'Beşiktaş'ın tarihine geçmek istiyorum'

Muhteşem bir kulübün bir parçası olmaktan gurur duyduğunu dile getiren Adriano, İnanıyorum ki bunu başaracağım ve burada da kupalar kaldıracağız hep birlikte. Bu statta çok mutlu anlar geçiriyoruz. Amacımız sene sonunda başarıyı hak eden bu güzel insanlara kupa sevincini tekrar tattırabilmek ve Avrupa'da da başarıdan başarıya koşmak. Tabii ki kazanacağımız başarılarda en büyük payın yine Beşiktaş taraftarına ait olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Biz onlarla bir bütünüz ve işte şampiyonluk da bu yüzden bizim olacak." şeklinde konuştu.

Etiketler: adrianobeşiktaş

Beşiktaş Haberleri

Yorum