Advocaat: Sizinle geleceği konuşamam Başkan

Serhat Ramay
204 kere okundu

Fenerbahçe

Advocaat: Sizinle geleceği konuşamam Başkan | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

Dick Advocaat transfer için rapor isteyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a 'Sizinle geleceği konuşamam' karşılığını verdi.

Advocaat, transfer planlaması yapmasını isteyen başkan Aziz Yıldırım’a, “Sizinle geleceği konuşamam. Biliyorsunuz kontratım sadece 1 yıllık” yanıtı verdi

UEFA'nın mali kıskacında olan Fenerbahçe, gelecek sezonun yapılanması şimdiden oluşturmaya başlarken, başkan Aziz Yıldırım, Dick Advoccat'ın da fikirlerine başvurmayı ihmal etmiyor. Yıldırım'ın, Advocaat'tan devre arasında ve sezon sonunda yapacakları transferler hakkında bir rapor istediği öğrenildi.

Fotomaç'ın haberine göre, Aziz Yıldırım'a devre arasındaki takviyeler hakkında geniş bir rapor iletebileceğini bildiren Hollandalı hocanın, yeni sezonla ilgili ise bir tasarrufta bulunamayacağını aktardığı belirtildi. Advocaat'ın, "Sözleşmem 1 yıllık. Bu süre sonu itibariyle karar verecek konumda değilim" dediği kaydedildi. Başkan Yıldırım'ın, Advocaat'tan çalışmalarını takımda kalacakmış gibi yapmasını rica ettiği de iddialar arasında yer aldı.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum