Ahmet Çakar Özcan Deniz'i topa tuttu

Oğuzhan Hacıoğlu
623 kere okundu

Magazin

Ahmet Çakar Özcan Deniz'i topa tuttu - Magazin Haberleri

Ahmet Çakar Renkli Sayfalar adlı magazin programında 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı öne sürülen Özcan Deniz'i topa tuttu.

Özcan Deniz'in 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddialarına yönelik Ahmet Çakar oldukça sert açıklamalarda bulundu. Özcan Deniz'e veryansın eden Ahmet Çakar "sanatçılar toplumun aynasıdır Özcan Efendi hiç utanmıyor musun" diyerek seslendi.

Özcan Deniz'in Afra Saraçoğlu'nun babası yaşında olduğunu söyleyen Ahmet Çakar televizyonda olmasalar daha da farklı konuşacağını dile getirdi. Argo kelime kullanmak istemediğini söyleyen Ahmet Çakar "babası yaşında ben bu kızcağıza kızım diye hitap ederim yanlış anlaşılmasın sapıklık olarak görmüyorum ama Özcan Deniz kendi içine sindiriyorsa ben birşey demiyorum" dedi.

AHMET ÇAKAR: KANAL D'DE OLMASAK ARGO KONUŞACAĞIM

Özcan Deniz'e yönelik ilişkilerine devam eden Ahmet Çakar "ben 19 yaşında bir kız ile yemeğe gitsem o kişinin kızım olduğunu anlatmak için restoranda özellikle ona kızım diye hitab ederim ki yanlış anlaşılmasın. Özcan Deniz'in bu tavrının argoda güzel bir yanıtı var ama Kanal D gibi bir güçlü kanalda bunu söyleyemem" diyerek oldukça sert ifadelere yer verdi.

Özcan Deniz yaptığı açıklamada böyle bir ilişkinin olmadığını ifade etmesine rağmen Renkli Sayfalar'da yer alan iddialarda sert ifadelere yer vermesinin ardından Deniz'in avukatlarının harekete geçeceği öne sürüldü.


Magazin Haberleri

Yorum