Ahmet Hakan'dan cam sehpa espirisi

Oğuzhan Hacıoğlu
132 kere okundu

Televizyon

Ahmet Hakan'dan cam sehpa espirisi - Televizyon Haberleri

CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programında sinirler gerilince programın sunucusu Ahmet Hakan cam sehpalardan uzak durulması yönünde uyarı yaptı.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünü yaptığı Tarafsız Bölge adlı programın bugünkü konukları arasında İsmail Saymaz ve Rahim Er gibi konuklar yaşanırken programda Adana'da meydana gelen yurt yangını çerçevesinde cemaat yurtları ve devletin eğitim alanındaki yeterliliği tartışıldı.

Programın ilerleyen bölümlerin konu FETÖ'ye ait olan eski yurtlara gelince karşıt görüşlü yorumcular arasında gerginlik yaşandu.

Tartışmanın büyümesini engellemek ve havayı dağıtmak için espiri yapan Ahmet "Şu cam sehpalardan bir uzak duralım da" diyerek Aykut Erdoğdu ve Ayhan Oğan arasında yaşanan tartışmaya göndermede bulundu ve ardından reklama girildi.

AYKUT ERDOĞDU KIRMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan cam sehpa olayında CHP'li Aykut Erdoğdu ile AKP'li Ayhan Oğan arasında başlayan İsrail tartışması bir anda alevlenmiş Ayhan Oğan'ın sehpaya vurmasının ardından sinirlenen Aykut Erdoğdu daha sert vurarak cam sehpayı paramparça etmişti.


Televizyon Haberleri

Yorum