Ahmet Kural ve Murat Cemcir Almanca şarkı söyledi

0
58

Çalgı Çengi İkimiz ile sinemaya dönen Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Beyaz Show’da söyledikleri Almanca şarkıyla gündemde. Almanca söyledikleri Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını büyük başarıyla seslendiren ünlü komedyenlerin albüm projesine hazırlandıkları iddia ediliyor.

Çalgı Çengi filmiyle büyük beğeni toplayan ve gişede ciddi başarı elde eden Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi şimdilerde devam filmiyle gündemde. Son olarak katıldıkları Beyaz Show’da söyledikleri Almanca şarkıyla büyük beğeni kazanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi, yeni filmlerinde de söyledikleri şarkılarla izleyenleri geçmişe götürüyor.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Almanca şarkı

İkilinin söyledikleri Almanca şarkının adı şimdiden büyük merak konusu. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin şarkı söyleme projesinin ilk sürprizi Sie Liegt in Meinen Armen adlı şarkı ile geldi. Beyaz Show’a katılan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Almanca söyledikleri Sie Liegt in Meinen Armen şarkısıyla seslerinin de ne kadar güzel olduğunu izleyenlere gösterdi.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Beyaz Show’da söyledikleri şarkıyı dinlemek mümkün olsa da programı izlemek henüz mümkün değil. Çünkü Beyaz Show henüz yayınlanmadı. Bu yıl canlı değil banttan yayınlanan Beyaz Show 13 ocak günü izleylenlerle buluşacak.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here