Ahmet Kural ve Murat Cemcir Çalgı Çengi 2 ile dönüyor

Oğuzhan Hacıoğlu
464 kere okundu

Kültür-Sanat

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Çalgı Çengi 2 ile dönüyor - Kültür-Sanat Haberleri

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini canlandırdığı Çalgı Çengi 2 filminin vizyona gireceği tarih açıklandı. Hadi Be TV'nin konuğu olan Ayhan Taş İşler GÜçler dizisi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in birlikte popüler olduklar ilk yapım olan Çalgı Çengi filminin devam serisi olan Çangı Çengi 2'nin vizyona gireceği tarih açıklandı. Hadii Be TV'nin son bölümdeki konuğu olan İşler Güçler dizisindeki Sezai karakterini canlandıran Ayhan Taş müjdeli haberi verdi. Çalgı Çengi 2 filminin çekimlerinin tamamlandığını ifade eden Ayhan Taş filmin vizyona gireceği tarihin 6 Ocak olduğunu belirtti.

İşler Güçler adlı televizyon dizisinin geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili soruları da yanıtlayan Ayhan Taş Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir etrafında toplanan oyuncu kadrosunun bütünlüğünü koruduğunu ve yeni işler yapmak için hazır olduğunu ifade ederken gelecek olan projenin tamamen yeni bir şey olabileceği gibi eski bir projenin devamı da olabiliceğini aktardı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrrolarinde oynadığı İşler Güçler dönemin fenomen komedi dizisi arasında yerini alırken çekimlerde kullanılan efektler ve sahne geçişlerindeki hızlılık ile fark yaratmıştı.

İşta Ayhan Taş'dan İşler Güçler ve Çalgı Çengi açıklaması


Kültür-Sanat Haberleri

Yorum