Ajdar'ı meşhur eden Armağan Çağlayan'dan ilginç anı

Serhat Ramay
395 kere okundu

Televizyon

Ajdar'ı meşhur eden Armağan Çağlayan'dan ilginç anı - Televizyon Haberleri

TV2 kanalında yaptığı magazin programıyla yeniden ekranlara dönen Armağan Çağlayan, aslında Ajdar'ı meşhur eden ilk insan. Armağan Çağlayan, Popstar yarışması ile ünlü olan Ajdar ile ilgili ilk anısını anlattı.

TV2 ekranlarında yayınlanan Hepsi Bugün Oldu adlı magazin programını sunan Armağan Çağlayan, Ajdar'ın ilk Popstar yarışmasına geldiği anı anlattı.

2003 yılındaki ilk 'Popstar Türkiye' yarışmasında, jüri koltuğunda Deniz Seki, Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi, Ahmet San oturuyordu. Armağan Çağlayan, Ajdar'ın, İstanbul elemelerine geldiği an yaşananları canlı yayında paylaştı.

Çağlayan: Ajdar siz benim sesimi nasıl beğenmezsiniz dedi

Çağlayan, "Ajdar geldi, doğal olarak biz bütün jüri gülüyoruz. Ahmet San 'Sen şarkı mı söylüyorsun?' dedi. Ajdar birden döndü, 'Ben starım, haddini bil' dedi. İlk cümlesi bu oldu. Ahmet San 'Olmadı' karşılığını verince 'Sen bana olmadı diyecek kalibrede bir adam değilsin' dedi. Öyle iddialı yani" ifadelerini kullandı.

Ünlü jüri üyesi, "Ajdar birden bağırmaya başladı. 'Siz kim oluyorsunuz? Bana sesin güzel değil nasıl dersiniz?' diye bağırıyor. Bağırdı, dışarı çıktı. Hızını alamadı, dönüp bir daha bağırdı ve gitti" ifadelerini kullandı.

Aşağıdaki videodan o anların görüntülerini izleyebilirsiniz.


Televizyon Haberleri

Yorum