AK Parti'nin acı kaybı! Sümeyye Uğur hayatını kaybetti

Serhat Ramay
609 kere okundu

Yaşam

AK Parti'nin acı kaybı! Sümeyye Uğur hayatını kaybetti - Yaşam Haberleri

Seçimlerde gelinliğiyle oy kullanmasıyla gündeme gelen AK Parti yöneticilerinden Sümeyye Uğur 30 yaşında hayatını kaybetti.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, Ak Parti gençlik kolları ve teşkilatında çeşitli görevlerde bulunan ve evlendikten sonra Sakarya'ya yerleşen 30 yaşındaki Sümeyye Uğur, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gelinliği ile oy kullanan Sümeyye Uğur, yarın Gemlik'te toprağa verilecek.

SÜMEYYE UĞUR KANSER TEDAVİSİ GÖRÜYORDU

AK Parti Gemlik gençlik kolları ve ilçe teşkilatında görev yapan Sümeyye Uğur, 2014 yılında evlendikten sonra Sakarya'ya yerleşti. Bir süreden beri kanser tedavisi gören Uğur, dün gece yaşamını yitirdi.

2014 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gelinliğiyle oy kullanan Sümeyye Uğur'un ölümü Gemlik AK Parti İlçe teşkilatını üzüntüye boğdu. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Zafer Işık başta olmak üzere çok sayıda partili başsağlığı mesajı yayınladı. Sümeyye Uğur'un cenazesi yarın Gemlik ÇarşıCamii'nde düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek.


Yaşam Haberleri

Yorum