Akasya Asıltürkmen anne oldu

0
18

Oyuncu Akasya Asıltürkmen bugün kızı Pera’yı kucağına aldı. Sevinçten gözyaşlarına engel olamayan Akasya Asıltürkmen Pera ile birlikte objektiflere poz verdi.

Akasya Asıltürkmen anne oldu

Hamileliği sebebiyle bir süredir ekranlarda yer alamayan oyuncu Akasya Asıltürkmen bugün kızına kavuştu. Pera ismini verdiği kızını kucağına alan güzel oyuncu sevinçten gözyaşlarına hakim olamazken Pera bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Akasya Asıltürkmen’i arayan yakın dostları çifti tebrik ederken Pera’nın bebek süslemeleriyle çekilmiş hastane fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıldı.

39 yaşındaki başarılı oyuncu 2011 yılında vizyona giren Başrolde Aşk isimli sinema filmi ile sinemaseverlerle buluşmuş ardından televizyona bir süre ara vererek tiyatro çalışmalarına yönelmişti. Son olarak 2016’da vizyona giren Enkaz isimli filmde başrol oynayan güzel oyuncu ardından kızı Pera için oyunculuğa bir süre ara vermişti.

Bir süre Pera ile ilgilenecek olan Akasya Asıltürkmen’in kızının büyümesinin ardından setlere geri dönebileceği ifade ediliyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here