Akhisar - Fenerbahçe maçında penaltı pozisyonu! Mehmet Topal'a sarı kart

Serhat Ramay
1630 kere okundu

Akhisar Belediyespor

Akhisar - Fenerbahçe maçında penaltı pozisyonu! Mehmet Topal'a sarı kart | Futbol - Akhisar Belediyespor Haberleri

Mervan Çelik'in pozisyonunda hakem Mehmet Topal'a sarı kart gösterdi ve penaltı kararı verdi. Peki AKhisar - Fenerbahçe maçındaki penaltı pozisyonu için hakemler ne diyor? Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu, maçtaki penaltı pozisyonunu haberbedava.com için değerlendirdi.

Mervan Çelik ile Mehmet Topal arasnıda yaşanan pozisyonda Halil Umut Meler penaltı kararı verdi. Akhisar Belediyespor 30. dakikada bir penaltı vuruş kazandı. Fenerbahçeli futbolcular penaltı kararının ardından hakeme itirazlarda bulundu. Ancak 30. dakikadaki pozisyonda yaşanan sakatlık nedeniyle sağlık ekipleri sahaya girdi.

AKHİSAR - FENERBAHÇE MAÇINDAKİ PENALTI POZİSYONU

Mehmet Topal, Mervan Çelik'in topa kafayla müdahale etmek istediği pozisyonda ayağıyla kafasına vurdu. Hakem tereddütsüz penaltı kararı verdi.

Mehmet Topal pozisyon sonrası cezalı duruma düştü. Mehmet Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

akhisar fenerbahçe maçındaki mervan çelikin pozisyonu penaltı mı

Penaltı kararında Rodallega beyaz noktanın başına geçti. Ancak Kolombiyalı golcü penaltıdan sonuç alamadı. Sağ köşeye vurduğu top üstten auta çıktı.

Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu, penaltı pozisyonuyla ilgili haberbedava.com'a konuştu.

Mustafa Çulcu, "Mehmet Topal hamle yapmakta gecikti. Mervan Çelik Topal’dan önce topu çaldı. Mehmet Topal, rakibin suratına için geldiği tekme, sarı kart ile cezalandırıldı. Kart da penaltı da doğru." dedi.


Akhisar Belediyespor Haberleri

Yorum