Alanyaspor Fenerbahçe'ye bileniyor

Serhat Ramay
102 kere okundu

Alanyaspor

Alanyaspor Fenerbahçe'ye bileniyor | Futbol - Alanyaspor Haberleri

Alanyaspor Süper Lig'in 7. haftasında oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde akşam antrenmanıyla sürdürdü.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor, pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde akşam antrenmanıyla sürdürdü.

5'e 2 top kapma çalışması

Sakatlığı bulunan Guerier ile ülkelerinin milli takım kamplarında yer alan Gassama ve Omerio'nun katılmadığı antrenman teknik direktör Hüseyin Kalpar gözetiminde ısınma hareketleriyle başladı. Koşu ve ısınmanın ardından futbolcular 5'e 2 top kapma çalışması yaptı. Taktik idmanla çalışma tamamlandı.

Yenmek için sahaya çıkacağız

Deplasmanda karşılaşacakları Fenerbahçe maçının kendileri için önemli olduğunu belirten Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fenerbahçe'den puan almalarının anlamlı olacağını söyledi. Her şeyden önce Alanyaspor'un geldiğini anlatan Çavuşoğlu, "Şu anda bizim tek düşüncemiz ve derdimiz Alanyaspor'un başarısıdır. Bizim için küçük-büyük takım ayrımı yok. Biz her takımdan puan almak için, her takımı yenmek için sahaya çıkacağız" dedi.

Fenerbahçe için daha iyi bir hazırlık yapılmasını gerektiğini kaydeden Çavuşoğlu, "Fenerbahçe olunca daha iyi çalışmak ve ciddi hazırlanmak gerekiyor. Takımımızdaki sakatlıklar da geçti sayılır. Ayite de bu maçla geri dönecek. İyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum. Önümüzdeki süreçte moral ve motivasyon açısından daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

Çanlar Hüseyin Kalpar için çalıyor

Öte yandan Başakşehir’e 5-0 yenilerek taraftarını hayal kırıklığına uğratan Alanyaspor’da teknik direktör Hüseyin Kalpar’ın koltuğu sallanmaya başladığı iddia edildi.


Alanyaspor Haberleri

Yorum