Aleyna Eroğlu kimdir kaç yaşında

Oğuzhan Hacıoğlu
1297 kere okundu

İşte Benim Stilim

Aleyna Eroğlu kimdir kaç yaşında | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

Aleyna Eroğlu İşte Benim Stilim adlı yarışmanın yeni sezonuna neşesi ve sempatisiyle tüm jüri üyelerinin dikkatini çekmeyi başardı.

İşte Benim Stilim adlı yarışmanın yeni sezonunun en sempatik isimlerinden birisi olan Aleyna Eroğlu, ilk programda Öykü Serter ve Nur Yerlitaş'dan neşesi ve sempatisiyle tam not aldı.

Öykü Serter Aleyna Eroğlu'ndan bahsederken "insanın seni içine sokası var çok tatlısın" diyerek övmesinin ardından güzel yarışmacı "çok teşekkür ederim siz de çok tatlısınız" cevabını verdi.

ALEYNA EROĞLU KİMDİR?

1996 doğumlu ve 20 yaşında olan Aleyna Eroğlu program tanıtımında kendisinden bahsederken "ben programın en tatlısı en minnoşu ve en cimcimesiyim" diyerek oldukça iddialı bir açıklama yaptı. En Büyük hayalinin birinci olarak annesine güzel bir ev almak olduğunu söyleyen Aleyna Eroğlu sempatisiyle Nur Yerlitaş'ın da dikkatini çekti.

İlk programda mavi bir elbise tercih eden Aleyna Eroğlu üzüldüğünde prenses gibi ağladığını ifade ederek hiçbir yerinin kırışmaması için buna özellikle dikkat ettiğini söyledi.

İşte Benim Stilim'in yeni sezonunun ilk bölümünde ikizler ile hafif bir gerginlik yaşayan Aleyna Eroğlu İvana Sert ise "sen gerçek misin sana dokunmak istiyorum buraya gel bu ne karakter bu ne dans bu nasıl bir cilve" diyerek güzel yarışmacıyı övdü.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum