Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama ile 3 Adam'da olacak

Oğuzhan Hacıoğlu
604 kere okundu

Televizyon

Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama ile 3 Adam'da olacak - Televizyon Haberleri

Aleyna Tilki 3 Adam'ın 9 Kasım'da ekrana gelecek olan yeni bölümünde Kerimcan Durmaz ile birlikte konuk olacak.

Cevapsız Çınlama adlı şarkısıyla video paylaşım sitesi Youtube'da 100 milyonu aşkın dinlenen Aleyna Tilki 8 Kasım'da ekranlara gelecek olan 3 Adam'ın yeni bölümünde Eser Yenerler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın konuğu olacak. İçkili mekanlarda sahne alması nedeniyle eleştirilen Aleyna Tilki hakkında çıkan haberlere bu programda yanıt vermesi beklenirken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da Tilki'nin menajerine ve sahne aldığı kulüplere eleştirilerde bulunmuştu. Aleyna Tilki'nin bu mekanlarda sahne almasının yeni istismarların önünü açabileceğini dile getiren Soylu konu ile ilgili çalışmaların başlatıldığını da ifade etmişti.

ALEYNA TİLKİ 3 ADAM'DA

Hakkında çıkan haberlerin ardından Türkiye'deki konserlerinin yanı sıra Almanya'daki konserleri de iptal edilen Aleyna Tilki'nin bu dönemde yaşadığı süreci 3 Adam'da anlatması beklenirken genç şarkıcının Cevapsız Çınlama'nın çıkış hikayesiyle ilgili de bilgiler vermesi bekleniyor.

Eser Yenerler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un sunucularını üstlendikleri programın bir diğer konuğu ise sosyal medya fenomeni ve İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasının yeni jüri üyesi olan Kerimcan Durmaz olacak. instagram hesabından yaptığı paylaşımda 3 Adam'a katılacağını duyuran Kerimcan Durmaz "çıkın çıkın gelin" diyerek kendine has ifadeleriyle takipçilerini 3 Adam'ı izlemeye davet etti.

aleyna tilki 3 adam

ALEYNA TİLKİ'NİN 3 ADAM PROGRAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Televizyon Haberleri

Yorum