Aleyna Tilki Diyarbakır konserini eleştirenlere Twitter'dan yanıt verdi

Oğuzhan Hacıoğlu
258 kere okundu

Magazin

Aleyna Tilki Diyarbakır konserini eleştirenlere Twitter'dan yanıt verdi - Magazin Haberleri

Aleyna Tilki dün akşam Diyarbakır'da verdiği konserde yaşananların ardından kendisini eleştirenlere Twitter üzerinden yanıt vererek 'ülkemizin en çok motivasyona ihtiyacı var' dedi.

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar İlçesi'nde sahneye çıkan Aleyna Tilki platformda şarkısöylediği sırada arka arkaya patlamalar gerçekleşmiş ve patlamalar sonrası çıkan izdihamda 6 kişi yaralanmıştı.

Konser sırasında saldırı düzenleyenlerin 12-13 yaşlarında olduğu ve mekana iki boru tipi el yapımı patlayıcı ile saldırdıkları dile getirilmişti.

Aleyna Tilki'nin menajeri olan Melek Sarıgil olayın ardınan saldırının mekana giremeyen seyirciler tarafından yapıldığını açıklarken Aleyna Tilki'nin olaydan yara almadığını ifade etmişti.

ALEYNA TİLKİ TWİTTER'DAN YANITLADI

Aleyna Tilki, Diyarbakır’da sahne almasıyla ilgili sosyal medyada yer alan “Diyarbakır’da ne işi var” eleştirilerine yanıt verdi. Genç şarkıcı; “Bayrağımız göklerde dalgalandıkça, biz her yerdeyiz. Doğusu batısı olmaz ki. İnsanların, ülkemizin en çok motivasyona ihtiyacı var” açıklamasını yaptı

Etiketler: aleyna tilki

Magazin Haberleri

Yorum