Aleyna Tilki Hadise'yi geçti İrem Derici'ye yaklaşıyor

Oğuzhan Hacıoğlu
1005 kere okundu

Magazin

Aleyna Tilki Hadise'yi geçti İrem Derici'ye yaklaşıyor - Magazin Haberleri

Aleyna Tilki, Youtube'da rekor kırmaya devam ederken basında çıkan haberlere isyan etti. Yalan haberlerle ilgili fava açacağını ifade eden genç şarkıcı Twitter hesabından açıklama yaptı.

Yaklaşık 3,5 ay önca çıkardığı Cevapsız Çınlama adlı parçası ile büyük başarılar elde eden Aleyna Tilki Youtube'da dinlenmeye devam ediyor. Önce, son zamanların en popüler parçalarından biri olan Eypio ve Burak King'e ait Günah Benim'i (154 milyon izlenme) ardından da Hadise'ye ait Prenses (155 milyon) parçasını geçmeyi başaran Aleyna Tilki 156.6 milyon izlenme rakamına ulaşarak en çok izlenen klipler arasına girdi.

Aleyna Tilki'nin önünde geçtiğimiz yıla damga vuran İrem Derici'ye ait "Bu şarkı kalbimin tek sahibine" (182 milyon) adlı parça yer alırken şimdiye kadar fazla izlenen klip olma özelliğini taşıyan Gülşen'e ait Bangır Bangır (212 milyon) ise hala zirvedeki yerini koruyor.

Birçok farklı bölgede konserler vermeye devam eden genç şarkıcının aynı şekilde izlenmeye devam etmesi halinde yaklaşık 3 aysonra İrem Derici'yi geçerek ikinci sıraya oturması bekleniyor.

ALEYNA TİLKİ: YALAN HABERE DAVA AÇACAĞIM

Geçtiğimiz gün bir hastanede çalışanlar ile kavga ettiği hakkında çıkan haberlerin yayılmasının ardından Aleyna Tİlki sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu tarz haberlerden artık bıktığını ve hakkında yalan haber yazan kişiler için dava açacağını belirtti.

Twitter üzerinden yaptığı açıklamada hastane çalışanlarına gidip herşeyin sorulabileceğini dile getiren genç şarkıcının bu paylaşımının ardından takipçilerinden de kesndisine destek geldi.


Magazin Haberleri

Yorum