Aleyna Tilki kendisini ifşa etti: Ben yemek yaparsam

Serhat Ramay
9222 kere okundu

Magazin

Aleyna Tilki kendisini ifşa etti: Ben yemek yaparsam - Magazin Haberleri

Cevapsız çınlama adlı şarkısıyla Youtube’da 80 milyonu aşkın dinlenen Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde Emre Saygı’nın konuğu oldu. Program içerisinde gündelik hayatına ilişkin önemli açıklamalar yapan Aleyna Tilki mutfaktaki halini ifşa etmek zorunda kaldı.

Emre Saygı’nın Aleyna Tilki’nin fanlarından gelen soruları sorduğu keyifli programda konu Aleyna Tilki’nin mutfaktaki becerilerine gelince genç şarkıcı kendisinin de oldukça güzel yemek yaptığını ancak o mutfağa girdikten sonra başka hiç kimsenin mutfağa giremeyeceğini belirtti. Bunun üzerine Emre Saygı’nın “o kadar iddialısın yani” diyerek Tilki’nin mutfaktaki hünerlerine şaşırmasının ardından Aleyna Tilki “ben dolma yaptıktan sonra mutfağa kimse giremez, pislikten giremez yani” diyerek mutfakta titiz çalışmadığını ifşa etti.

aleyna tilki haberleri

Öte yandan sevdiği yemekler konusunda da açıklama yapan genç şarkıcı çiğ köfte, kuzu kavurma, midye ve kokoreçi çok sevdiğini belirterek bunlar arasından vazgeçilmezinin kokoreç olduğunu belirtti. Daha çok et yemeklerini tercih ettiğini ifade eden Aleyna Tilki bu kadar çok yemek yemesine rağmen zayıf kalmasını voleybolcu olmasına borçlu olduğunu belirtti. Öte yandan kokoreçi ve çiğköfteyi çok sevdiğini belirten Tilki “biri kendini sevmemi istiyorsa bana çiğköfte ya da kokoreç alabilir” diyerek espri yaptı.

ALEYNA TİLKİNİN OKULU NEDEN AÇIKLANMIYOR?

Okulu ile ilgili gelen soruyu ise yanıtsız bırakan Aleyna Tilki önceki okulunda çıkışa 500 kişi geldiği için okulunu değiştirmek zorunda kaldığını belirterek yeni okulunun İstanbul’da beşten fazla şubesi olmasına rağmen bazı takipçilerinin bütün şubeleri tek tek dolaşarak kendisini bulmaya çalıştığını ifade etti. Bu yüzden okulu ile ilgili açıklama yapmayan Aleyna Tilki önceki dönemlerde üniversitede psikoloji okumak istediğini açıklamıştı.

Haber: Oğuzhan Hacıoğlu

Etiketler: aleyna tilki

Magazin Haberleri

Yorum