Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama Şarkısı Youtube’da 100 Milyon İzlendi

Oğuzhan Hacıoğlu
956 kere okundu

Magazin

Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama Şarkısı Youtube’da 100 Milyon İzlendi - Magazin Haberleri

16 yaşında Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı Cevapsız Çınlama adlı şarkı ile Youtube’da 100 milyon izlenme başarısına ulaşan Aleyna Tilki, takipçilerine teşekkür etti.

19 Ağustos tarihinde Youtube’da NetD adlı müzik platformu altında yayınlanmaya başlayan Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama adlı klibi 70. gününde 100 milyon izlenme rakamına ulaştı. İlk video klibiyle büyük başarı yaşayan Aleyna Tilki içkili mekanlarda sahne almasının ardından hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yapması yakınları tarafından istenmemiş Tilki de yakınlarını dinleyerek resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Mevlana’nın “bizi edepsizler değil edebimiz susturur” diyerek hakkında basında çıkan haberlerle ilgili konuşmayacağını belirtmişti.

Geçtiğimiz günlerde Tilki’nin avukatı ve vekili olan Abide Gülel Birsen basında çıkan asılsız haberlerle ilgili dava açacaklarını ifade etmiş ve yasal yollara başvuracaklarını açıklamıştı. Kral Pop müzik listelerinde aradan geçen iki aylık süreye rağmen Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama şarkısı en çok istek alan parçalar arasında yer almaya devam ediyor.

Genç şarkıcı geçtiğimiz günlerde Uçankuş TV’ye yaptığı açıklamalarda yeni projeler üzerinde çalışmaya devam ettiklerini ifade etmişti.


Magazin Haberleri

Yorum