Aleyna Tilki'nin Cevapsız Çınlama şarkısı Youtube'da yoruma kapatıldı

Serhat Ramay
1442 kere okundu

Magazin

Aleyna Tilki'nin Cevapsız Çınlama şarkısı Youtube'da yoruma kapatıldı - Magazin Haberleri

Youtube’da 90 milyonu aşkın dinlenen Aleyna Tilki’nin ilk single şarkısı olan Cevapsız Çınlama yapılan hakaret içerikli yorumların artmasının ardından yoruma kapatıldı.

Yaklaşık iki ay önce piyasaya çıkardığı Cevapsız Çınlama adlı parça ile adından sıkça söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki şarkının başarısının ardından magazin programlarının aranan ismi olmuştu. Posta Gazetesi ve Vatan Gazetesi magazin müdürlerinin sunduğu Kanal D’nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar’a geçtiğimiz günlerde konuk olan Aleyna Tilki gündelik hayatıyla ilgili önemli açıklamalar yapmıştı. Program esnasında kendisine sorulan “hayatında ne değişti” sorusunu yanıtlayan Tilki “benim 1. Sınıftan beri takıntılı fanlarım var ben yolda yürürken bak Aleyna geçiyor diye parmakla gösterirdiler beni, hayatımda çok fazla bir şey değişmedi sadece fanlarımın sayısı arttı” cevabını vermişti.

Aleyna'nın şarkısı için yorumlar neden kapatıldı?

Aleyna Tilki’nin bu açıklamasının ardından sosyal medya üzerinden kendisine sert eleştiriler gelmiş ve genç şarkıcının egolu olduğu iddia edilmişti. Genç şarkıcının bu açıklamalarıyla ilgili Aleyna geçiyor capsleri yapılmış ve yeni bir akım başlatılmıştı. Video paylaşım platformu olan Scorp uygulamasında da aynı adla başlıklar açılırken Aleyna Tilki’ye gelen eleştiriler devam etmişti.

Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama şarkısı Youtube’da yoruma kapatıldı

Aleyna'nın klibi 90 milyon kez izlendi

Genç şarkıcının Youtube’da 90 milyonun üzerinde izlenen klibinin altına yapılan yorumlarda hakaret içeren ifadelerin yer alması ve videonun telif haklarına sahip olan NetD’nin bu yorumlara yetişememesinin ardından Aleyna Tilki’nin Cevapsız Çınlama adlı parçası Youtube üzerinden yoruma kapatıldı.

Geçtiğimiz günlerde bakanlık tarafından yapılan açıklamada Aleyna Tilki’nin ailesiyle görüşüldüğü ve genç şarkıcının içkili mekânlarda yer almasının istismar suçlarına neden olabileceğinin ifade edildiği belirtilmişti.


Magazin Haberleri

Yorum