Ali Ağaoğlu’nun altın bilekliği açılışa damga vurdu

0
55

Türkiye’deki inşaat sektörünü domine eden isimlerin başında gelen Ali Ağaoğlu, inşaat projeleri dışında özel hayatı, açıklamaları ile de son derece popüler bir figür. En son, BBC belgeselinde, kadınları incitici sözleriyle tartışma yaratan Ali Ağaoğlu, son olarak Maslak 1453 projesi için yaptırdığı Atatürk heykelinin açılışında boy gösterdi. Ancak Ali Ağaoğlu’nun Maslak 1453 projesi ya da yaptırdığı Atatürk heykelinden çok taktığı gösterişli altın bileklik konuşuldu

Ali Ağaoğlu’nun altın bilekliği

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Maslak 1453 projesi için yaptırdığı Atatürk heykelinin açılışını önceki akşam yapmıştı. Atatürk heykelinin açılış töreninde konuşan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, “19 Mayıs Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun dönüm noktası olmuştur. Yaptırdığınız bu heykelde Mareşal Mustafa Kemal tasvir edilmektedir. Heykelimiz dünyaca ünlü heykeltraş Senan Eynullayev Ehedoğlu imzasını taşımaktadır” diye konuştu.

Atatürk heykelinin açılışını yeni sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile yapan ve misafirleri ağırlayan Ali Ağaoğlu, hayli gösterişli ve kalın altın bilekliği ile de göz kamaştırdı. Gösterişi seven ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun diğer bileğinde de pırlanta ve altından bir saat vardı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here