Alper Potuk’un sevgilisi Tuvana Türkay kimdir?

0
111

Tuvana Türkay, kalbini Fenerbahçeli Alper Potuk’a kaptırdı. Ünlü oyuncu, önceki akşam oynanan Fenerbahçe-Manchester United maçını da tribünde, 7 numaralı Alper yazan formasıyla izledi. 1,5 yıl birlikte olduğu Galatasaraylı Sercan Yıldırım’dan 2013’te ayrılan Tuvana Türkay, yeni aşkı yine yeşil sahalarda buldu.

Türkay’ın bir süredir Fenerbahçe’nin genç yıldızı Alper Potuk’la beraber olduğu ortaya çıktı. Türkay, önceki akşam Fenerbahçe-Manchester United maçını da Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda izledi. Maça Alper Potuk’un 7 numaralı formasıyla gelen oyuncu, bu hareketiyle beraberliğini herkese ilan etti. Alper Potuk, önceki akşam oynanan Fenerbahçe – Manchester United maçında sahada yer almıştı.

Alper Potuk’un sevgilisi Tuvana Türkay kimdir?

Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olan Tuvana Türkay 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Özel bir koleji bitirdikten sonra Beykent Üniversitesi’nde RTS okumaya başlayan güzel oyuncu ardından 2009 yılında yayınlanan Ayrılık adlı dizide yer almıştı.2011 yılında da Yer Gök Aşk adlı dizide Bade Palalı karakterini canlandıran Tuvana Türkay ardından Enbe Orkestrasında Ara Ne Olursun adlı parçayı seslendirmişti. Bugüne kada Eksik Sayfalar, En Güzeli, Güvervcin Uçuverdi, Bizans Oyunları, Somuncu Baba Aşkın Sırrı ve Sen Sağ Ben Selamet gibi sinema filmlerinde yer alan Tuvana Türkay, Oyunbozan adlı dizide Ece karakterini canlandırmıştı. Geçtiğimiz yılalrda Sercan Yıldırım ile de aşk yaşayan güzel oyuncu 2013 yılında Yıldırım’dan ayrılmıştı. Tuvana Türkay’ın Fenerbahçeli Alper Potuk’un yeni sevgilisi olduğu iddia ediliyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here