Altın Kelebek İlker Kaleli'nin! Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünü İlker Kaleli aldı

Serhat Ramay
1265 kere okundu

Televizyon

Altın Kelebek İlker Kaleli'nin! Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünü İlker Kaleli aldı - Televizyon Haberleri

Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünün sahibi Poyraz Karayel'deki performansıyla İlker Kaleli oldu. Bu yıl 3. sezonuyla ekranlara gelen Poyraz Karayel'deki Poyraz karakteriyle büyük beğeni toplayan İlker Kaleli Altın Kelebek'e de damga vurdu.

Altın Kelebek ödül töreni bütün hızıyla devam ederken en iyi erke koyuncu ödülü de sahibi buldu. 32 yaşındaki başarılı oyuncu İlker Kaleli Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünün sahibi oldu.

Ödül törenine sevgilisi ve aynı zamanda Poyraz Karayel dizisinde başrolü paylaştığı Burçin Terzioğlu ile katılan İlker Kaleli, ödül sonrası duygu dolu bir de konuşma yaptı.

En iyi erkek oyuncu ödülünü Meryem Uzerli açıkladı. İlker Kaleli konuşmasında, “Bu ödül Burçin’in de söylediği gibi ilk günden beri bizimle olan seyircimize ve teknik ekibimize aittir. Böyle bir ödül hiçbir zaman tek kişilik bir başarıyı temsil etmiyor. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlker Kaleli ve Poyraz Kaleli ekibi geçen yıl Kelebek Ödül töreni öncesi Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel geçen yıl da Altın Kelebek ödül törenine tam kadro katılmıştı.


Televizyon Haberleri

Yorum