Altın Kelebek Ödül Töreni canlı izle

Oğuzhan Hacıoğlu
12761 kere okundu

Televizyon

Altın Kelebek Ödül Töreni canlı izle - Televizyon Haberleri

Ünlü isimleri bir araya getirecek olan Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni binlerce kişi tarafından canlı olarak izlenecek. Pantene'in sponsorluğunda gerçekleşen Altın Kelebek Ödül Töreni'nin canlı izleme linki ve detayları haberimizin içerisinde.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde Kanal D ve CNN Türk ekranlarından yayınlanacak. Altın Kelebek Ödül Törenini canlı izlemek isteyen kişiler için haberimizde CNN Türk'ün yayını aktif edildi.

PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİ SAAT KAÇTA?

Geçtiğimiz yıl birçok ödül alan Gülşen Bangır Bangır isimli şarkısını söyleyerek Altın Kelebek Ödül Töreni'ne damga vurmuştu. Bu yıl da birçok farklı kategoride verilecek olan ödüller ünlü sahiplerini beklerken gecenin sunuculuğunu güzel oyuncu Pelin Akil ile sivri dilli şovmen Okan Bayülgen üstlenecek. Saat 19:45 başlayacak olan Altın Kelebek Ödül Töreni, CNN Türk'ün canlı yayını ile haberimizin içerisinde yer alacak. Altın Kelebek'e aday olan isimler arasında yer alan Neslihan Atagül sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu yıl farklı bir heyecan yaşayacağını ifade etmişti. Pantene'in reklam yüzü olan Neslihan Atagül hem ev sahipliği yapacağını hem de ödüle aday isimler arasınd yer alacağını dile getirmişti.

Altın Kelebek ödül töreni sona ererken törende ödül alan isimler şöyle;

BEREN GÖKYILDIZ, HANDE FIRAT, BARIŞ ARDUÇ, ELÇİN SANGU , AYLA ÇELİK, FATİH PORTAKAL


Televizyon Haberleri

Yorum