Altın Kelebek ödülü Fatih Portakal'ın

Hakan Ödemiş
1943 kere okundu

Televizyon

Altın Kelebek ödülü Fatih Portakal'ın - Televizyon Haberleri

Fox TV'nin haber spikeri Fatih Portakal yılın en iyi erkek haber sunucusu seçildi. Portakal'ın ödül konuşması büyük alkış aldı.

Medya ödüllerinin sahiplerini bulduğu büyük gecede Kanal D birçok konuda ödülü toplarken yılın en iyi erkek ve kadın haber sunucusu ödülleri diğer kanallara gitti. Star TV'nin sevilen haber spikeri Nazlı Çelik yılın en iyi kadın haber sunucusu seçilirken kendisini ödüle layık gören herkese teşekkür etti.

Nazlı Çelik'in anons edilip ödülünü almasının ardından yılın en iyi haber sunucusunu anons etmek üzer sahneye Hürriyet Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni olan Sedat Ergin geldi.

Sedat Ergin'in açıkladığı isim Fatih Portakal olurken, başarılı sunucu bazı gazetecileri hedef alan bir konuşma gerçekleştirdi.

Televizyon haberciliği yapmanın zorluklarından bahsederek başladığı konuşmasını giderek sertleştiren Fatih Portakal, cezaevinde bulunan gazeteciler için de bazı temennilerde bulundu.

Ardından Altın Kelebek'i Sedat Ergin'in elinden alan Fatih Portakal "böyle büyük bir isimden ödül almak onur verici, ben bu ödülü bütün gazeteciler için almıyorum sadece işini hakkıyla yapan işini adam gibi yapan gazeteciler için alıyorum" diyerek bazı meslektaşlarına göndermede bulundu.


Televizyon Haberleri

Yorum