Altınsoylar 2. bölüm fragmanı I Burcu ve Oğuz Altınsoylar'dan kaçıyor

Oğuzhan Hacıoğlu
248 kere okundu

Televizyon

Altınsoylar 2. bölüm fragmanı I Burcu ve Oğuz Altınsoylar'dan kaçıyor - Televizyon Haberleri

Altınsoylar'ın 2. bölüm fragmanı Youyube'da izlenmeye başladı.Oğuz ve Burcu'nun Altınsoylar evinden kaçıp kaçamayacağının yeni bölümde belli olacağı ifade edildi. İşte Altınsoylar'ın 2. bölüm yeni fragmanı

Kanal D'nin Cumartesi günü yayın hayatına aldığı Altınsoylar dizisi ilk bölümü ile izleyiciden büyük beğeni topladı. Komedi tufanının döndüğü Altınsoylar dizisinde Kayserili olan Altınsoylar ailesinin yaşadıkları komik durumlar seyirciyi ekran başına kitlerken yanlış anlamalarla dolu olan hikayede Oğuz ve Burcu'nun ailelerinden kaçma çabaları anlatılıyor.

Kanal D'nin "aile dizisi" sloganıyla yayın hayatına aldığı yeni dizisi Altınsoylar'ın 2. bölümünün fragmanı yayınlandı.

ALTINSOYLAR 2. BÖLÜM FRAGMANI GÜLDÜRDÜ

Oğuz ve Burcu'nun Altınsoylar ailesinden kaçma çabalarının anlatıldığı Altınsoylar'ın yeni bölümünde Oğuz ve Burcu'nun başına beklenmedik kazalar gelecek. Camdan kaçmaya çalıştıkları esnada 2. kattan düşen Oğuz, Burcu'yu endişelendirecek. İkilinin kaçma girişimlerini sezen Gülsüm, Altınsoylar ailesine Oğuz ve Burcu'nun bir işler karıştırdığını anlatacak. Oğuz'un kafasına silahın dayandığı Altınsoylar'ın 2. bölüm fragmanı yine hareketli dakikalara neden olacak. Altınsoylar'ın yeni bölümü 12 Kasım Cumartesi akşamı Kanal'de ekranlara gelecek.


Televizyon Haberleri

Yorum