Anadolu Efes 86-73 Uşak Sportif maç özeti

Metehan Nazlı
685 kere okundu

Spor

Anadolu Efes 86-73 Uşak Sportif maç özeti - Spor Haberleri

Spor Toto Basketbol Ligi'nde Anadolu Efes sahasında konuk ettiği Muratbey Uşak Sportif'i 86-73 mağlup etti. Anadolu Efes-Uşak Sportif maçı özeti.

Anadolu Efes ile Muratbey Uşak Sportif Abdi İpekçi Arena'da karşı karşıya geldi. Karşılaşma Anadolu Efes'in 86-73 üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşmanın en skoreri Muratbey Uşak Sportif'te 22 sayı atan Lyons oldu. Anadolu Efes’te ise Huertel 20, Honeycutt da 16 sayı ile galibiyete katkı sağladı.

MAÇ ÖZETİ

Maçın ilk 4 dakikası Anadolu Efes'in 6-2'lik üstünlüğü ile geçildi. İlk çeyreği Anadolu Efes 19-14 önde tamamladı. İkinci çeyreğe de iyi başlayan İstanbul ekibi, ikinci çeyreğin ortalarında skor farkını yavaş yavaş açmaya başladı. 41-32 öne geçen Anadolu Efes ilk yarıyı 48-39 önde tamamladı. 3. çeyrekte de Anadolu Efes rüzgarı vardı. Bu çeyrekte Thomas Heurtel rüzgarı esti. Hem dış şutlarda hem de asistlerde etkili olan Heurtel Anadolu Efes'i bu çeyrekte taşıyan isim oldu. Anadolu Efes 3. çeyreği 65-50 önde tamamladı. Son çeyrekte Muratbey Uşak Sportif toparlanmaya çalışsada, Anadolu Efes savunmada hatasız oynadı ve maçı 86-73 kazandı.


Spor Haberleri

Yorum