Anıl Ulu kimdir ve kaç yaşında, neden öldü?

Oğuzhan Hacıoğlu
1904 kere okundu

Yaşam

Anıl Ulu kimdir ve kaç yaşında, neden öldü? - Yaşam Haberleri

Kalp krizi sonucu ölen Instagram ünlüsü Anıl Ulu kimdir? Instagram'dan paylaştığı fotoğraflar ile fenomen olan 17 yaşındaki lise öğrencisi Anıl Ulu'nun öldüğü açıklandı. Anıl Ulu'nun ölüm nedenin kalp krizi olduğu ifade edildi.

Sosyal medyanın en genç fenomenlerinden biri olan Anıl Ulu'nun sadece 17 yaşındayken hayatını kaybetmesi hayranları arasında şok etkisi yarattı. Anıl Ulu'nun hem sosyal medya ünlüsü olması hem de 17 yaşında olması onu ibir anda Türkiye gündeminde üst sıralara taşıdı. Anıl Ulu kimdir sorusunun yanıtını sizler için araştırdı. Anıl Ulu neden öldü haberinin ayrıntılı yanıtı haberimizde.

Bursa'da evinde oturduğu sırada kalp krizi geçiren lise öğrencisi 17 yaşındaki Anıl Ulu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Instaramda 31 binin üzerinde takipçisi olan Anıl Ulu'nun ölümü, sevenlerini üzdü.

Merkez Osmangazi İlçesi Çekirge Mahallesi'nde ailesi ile birlikte yaşayan Anıl Ulu, dün gece göğsünde şiddetli ağrı hissetti. Anıl Ulu, ailesi tarafından Çekirge Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada tedavi altına alınan ve kalp krizi geçirdiği belirlenen genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü. Anıl Ulu'nun cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, Bursa Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

instagram fenomeni anıl ulu

ANIL ULU KİMDİR?

Amatör bir spor klübünde futbol oynayan 17 yaşındaki Anıl Ulu'nun, Instagram fenomeni olduğu ve 31 binin üzerinde takipçisi bulunduğu öğrenildi. Lise öğrencisi Ulu'nun ani ölümü, arkadaşları ve takipçilerini yasa boğdu. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan arkadaşları, Anıl Ulu'nun hayatını kaybettiğine inanamadıklarını dile getirdi.

ANIL ULU'NUN FOTOĞRAFLARI

Bursa'da yaşayan Anıl Ulu'nun facebook hesabından paylaştığı fotoğrafları sizler için derledik.

anıl ulu kimdir

anıl ulu neden öldü

Etiketler: anıl uluinstagram

Yaşam Haberleri

Yorum