Ankara'da Mamak, Beypazarı ve Güdül'de su kesintisi sular ne zaman gelecek

Oğuzhan Hacıoğlu
270 kere okundu

Yaşam

Ankara'da Mamak, Beypazarı ve Güdül'de su kesintisi sular ne zaman gelecek - Yaşam Haberleri

Ankara'da 23 Kasım Çarşamba günü Güdül, Mamak ve Beypazarı ilçelerinde su kesintisi yaşandı. ASKİ'den yapılan açıklamada suların ne zaman geleceği duyuruldu.

ASKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada Ankara'da 3 ilçede suların onarım ve bakım çalışmaların nedeniyle kesileceği ifade edildi. Beypazarı, Mamak ve Güdül ilçelerini kapsayan su kesintisi bugün akşam saatlerinde son bulacak.

Güdül'de sabah saatlerinde başlayan su kesintisinin ardından ilçede sular ne zaman gelecek soruları sorulmaya başlarken ASKİ'den yapılan açıklamada su kesintisinin nedeninin şebeke arıza olduğu ifade edilirken Emirler Mahallesi, Aşağı Mahallesi, Yukarı Mahallesi'nde tahmini olarak saat 15:00'da suların geleceği dile getirildi.

Su kesintilerinin yaşandığı başka bir ilçe ise Mamak olurken General Zeki Doğan Mahallesi, 502.Sokak'da yaşanan şebeke arızası nedeniyle suların kesildiği ifade edildi. Mamak'ta da sular 15:00'da gelecek.

Öte yandan Beypazarı İlçesi'nde yaşanan su kesintisinde çalışmaların daha uzun sürmesi beklenirken Ayvaşık Mahallesi, Oğuzkent Mahallesi,Kayıkent Toki Konutları'nın etkilendiği su kesintisinin saat 16:00'da son bulması bekleniyor.

İŞTE ANKARA'DA SU KESİNTİSİ OLAN YERLER

Etiketler: ankarasu kesintisi

Yaşam Haberleri

Yorum