Anne dizisinin küçük yıldızı Beren Gökyıldız kimdir?

Serhat Ramay
2890 kere okundu

Televizyon

Anne dizisinin küçük yıldızı Beren Gökyıldız kimdir? - Televizyon Haberleri

Türkiye'nin merak ettiği Annem dizisinin minik yıldızı Beren Gökyıldız kimdir?

Yeni bir çocuk yıldız doğdu. Star TV’de ilk bölümüyle ekrana gelen Anne dizisinin minik oyuncusu Beren Gökyıldız bir anda milyonların sevgilisi oldu.

İlk bölümü yayınlanan Anne dizisini adeta tek başına alıp götüren Beren Gökyıldız bir anda Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerden biri oluverdi.

Tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'ın, Cansu Dere ve Vahide Perçin ile başrolünü paylaştığı Anne dizisiyle ekran başındakileri çok ağlatacak.

Annelik duygusunu ve anne – çocuk ilişkisini titiz ve özenli bir senaryo üzerinden irdeleyen “Anne”, yetenekli oyuncu kadrosuyla Türkiye’yi her Salı akşamı ekrana bağlayacak.

Dizide Cansu Dere annesi tarafından beş yaşındayken terk edilen Zeynep’i; Vahide Perçin hapse mahkum edildiğinde onu bir başkasına emanet eden annesini ve Beren Gökyıldız da Zeynep’in istismara ve şiddete maruz kalan öğrencisi Melek’i canlandıracak.

Beren Gökyıldız kimdir?

Aslında minik oyuncu Beren Gökyıldız’ı Türk izleyicisi ilk olarak Kocamın Ailesi dizisiyle tanıdı. Ancak asıl çıkışını Star TV’deki Annem dizisiyle yakalandı.

Gonca Vuslateri Beren için şunları söyledi

"Çok sert sahnelerimiz oluyor Beren ile. Dram çekiyoruz ama çok gülen bir set. Ağır sahnelerde bir etkileniyorsun tabii, ama Beren benden daha fazla oyuncu. 9 yaşından beri oyunculuk eğitimi alıyorum, Beren kadar farkında olmadım bunun bir oyun olduğunun..."

Reyting sonuçlarına bakıldığında Annem dizisi Çarşamba günü yayınlanan diziler arasında ikinci oldu. Totalde Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz ilk sırada yer aldı. Onun ardından Annem dizisi ikinci oldu.

Etiketler: beren gökyıldız

Televizyon Haberleri

Yorum