Annesinin sözleri Elif’i Survivor Panorama’da ağlattı

0
100

Survivor’dan elendikten sonra ilk kez Survivor Panorama’ya katılan Elif hayli duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarını tutamayan Elif annesinin konuşması karşısında ağladı.

Annesinin sözleri Elif’i ağlattı

Survivor Panorama nın bu haftaki konuğu yarışmadan elenen son isim olan Elif Şadoğlu oldu Survivor Panorama izle Evlerden Biri de Elif şadoğlunun annesiydi Elif’in annesi son derece duygusal bir konuşma yaparak “Babası öldükten sonra ben Elif’le barındım. Elif benim her şeyim onu çok seviyorum ve onunla gurur duyuyorum” dedi. Bu sözler üzerine hayli duygusallaştığı gözlenen Elif gözyaşlarını tutarak ağlamaya başladı.

survivor elif survivor panoramada

Survivor’daki son eleme konseyinde İlhan, Ogeday ve Sabriye potasından çıkamayan Elif Şadoğlu yarışmadan elenen son isim oldu. Bugünkü Survivor Panorama’ya katılan Elif merak edilenleri anlattı.

Bilindiği gibi Elif’in olduğu potada Sabriye de vardı. Performansı yerlerde sürünen Sabriye 12 kez potaya girmiş ama hepsinden çıkmayı başarmıştı.

Survivor Panorama’ya katılan Elif elenene kadar elinden gelen her şeyi yaptığını ve takımı için büyük fedakarlıklarda bulunduğunu belirtti. Buna karşılık Hakan Hatipoğlu da bu sene Survivor’da Berna Keklikler ve Sabriye gibi isimlerin seyirci tarafından çok beğenildiğini ve bu nedenle Elif gibi en iyi performansa sahip yarışmacıların elenebildiğin açıkladı.

Elif Survivor Panorama’da ağladı

Survivor Panorama izleyicileri arasında Elif’in annesi ve teyzesi de vardı. Programda Elif’in annesi “Babası öldükten sonra bütün hayatım onunla birlikte geçti” dedi. Elif de bu sözler üzerine “Annem benim her şeyim arkadaşım, sevgilim, dostum onu çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here