Antalya Konyaaltı'nda 1 jandarma şehit

Oğuzhan Hacıoğlu
763 kere okundu

Türkiye

Antalya Konyaaltı'nda 1 jandarma şehit - Türkiye Haberleri

14 Kasım'da öğlen saatlerinde meydana gelen olayda Anltaya'nın Konyaaltı bölgesinde arazi arama tarama faaliyetlerini devam ettiren jandarmanın üzerine ateş açılması sonucu 1 jandarma şehit oldu.

Antalya'nın Konyaaltı İlçesi'ndeki ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açıldı. Olay sonrası bögleye çok sayıda sağlık ekibi gönderilirken Konyaaltı civarında geniş çaplı operasyonlar başlatıldı. Olayda yaralanan bir uzman çavuş hastanede tedavi altına alınırken yaralanan bir uzman çavuşun hastanede şehit olduğu bilgisi aktarıldı.

ÇAKIRLAR BÖLGESİ ARANIYOR

Edinilen bilgiye göre, saat 13.00 sıralarında Konyaaltı’nın Çakır bölgesi’nde ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açıldı. Açılan ateş nedeniyle 1 uzman çavuş şehit oldu. Olayın ardından bölge polis helikopteri ve çok sayıda polis ile jandarma ekibi sevk edildi. Çakırlar bölgesine giriş ve çıkışlar polis ekipleri tarafından sağlanmaya başladı. Çakırlar bölgesinden çıkış yapan araçlar polis tarafından didik didik aranmaya başlarken, helikopter de havadan aramalarını sürdürüyor.

AYRINTILAR GELİYOR...

Etiketler: antalyakonyaaltı

Türkiye Haberleri

Yorum