Apple Store bakıma alındı

Alaattin Han
201 kere okundu

Teknoloji

Apple Store bakıma alındı - Teknoloji Haberleri

Amerikan teknoloji devi Apple, bu akşam Türkiye saati ile 20:00'da başlayacak olan Hello Again etkinliğinde, yeni Macbook Pro ve Macbook Air modellerini tanıtacak. Tanıtım öncesi, Apple Store bakıma alındı.

Apple, bugün düzenleyeceği etkinlikte uzun süredir beklenilmekte olan yeni MacBook Pro ve Macbook Air modellerini tanıtacak. Ayrıca, yeni 5K iMac'te bu akşam tanıtılması beklenilen ürünler arasında yer alması bekleniliyor.

Apple Store bakıma alındı

Sizlere 20:00'dan itibaren canlı olarak aktaracağımız etkinlik öncesinde, Apple Store bakıma alındı yazısı çıkıyor.

Apple Store'un çevrimiçi satış mağazasını ziyaret edenlerin karşısına bir mesaj çıkıyor. Sitesinin yakında yeniden yayında olacağını belirten mesaj farklı dillerde ekrana getiriliyor.


Apple'ın her lansman öncesinde yaptığı gibi online mağaza kısa bir süreliğine kapatıldı. Etkinlikle birlikte şirket yeni ürünlerini dünyaya tanıtırken, Apple'ın online mağazasına da yeni ürünlerin yer alması hedefleniyor.

Size Yeni Ürünlerimizi Göstermek İçin Sabırsızlanıyoruz

Yani sitede şu anda yeni ürünlerin yerleştirilmesi yapıldığı için sayfa kısa süreliğine de olsa kapatılmış durumda. Bu akşam düzenlenecek olan etkinlikte yeni ürünlerin resmiyet kazanmasıyla beraber sitenin yeniden aktif hale geçeceğini belirtmekte fayda var.


Teknoloji Haberleri

Yorum