Arda ile Fatih Terim'i Emre Belözoğlu mu barıştırdı?

Oğuzhan Hacıoğlu
380 kere okundu

Spor

Arda ile Fatih Terim'i Emre Belözoğlu mu barıştırdı? - Spor Haberleri

Arda Turan ile Fatih Terim arasında yaşanan sorunu çözen kişinin kim olduğunu Rıdvan Dilmen NTV Spor'un canlı yayınında açıkladı. Emre Belözoğlu'na teşekkür eden Rıdvan Dilmen '3 aydır nerdesin Emre' diyerek stüdyodakileri güldürdü.

FATİH TERİM'İN ARDA TURAN'I MİLLİ TAKIMA ÇAĞIRMAMA SÜRECİ

Milli takımlar futbol direktörü Fatih Terim 2018 Dünya Kupası grup elemelerinde Arda Turan, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz gibi oyunculara yer vermemiş alınan kötü sonuçların ardından oldukça eleştirilmişti. Maç öncesi düzenlenen basın toplantılarında Fatih Terim kendisine sorulan "Arda Turan neden yok" sorularına ısrarla hiçbir oyuncu ile ilgili bireysel bir açıklama yapmayacağını ifade etmiş maç öncesi toplantılarında kendisine sadece maç ile ilgili sorular sorulmasını istemişti. NTV Spor'un başarılı yorumcu Mehmet Demirkol ile Fatih Terim arasında Arda Turan gerginliği yaşanmış ve ikiliden birbirlerini iğneleyici açıklamalar gelmişti. Arda'nın Barcelona'da performansının yükselmesine rağmen milli takıma çağrılmaması spor medyasında gündem olurken Fatih Terim Kosova maçı öncesi açıkladığı aday kadroya Arda Turan'ı dahil etmiş ve bu sorunu kimin çözdüğü merak konusu olmuştu.

ARDA TURAN İLE FATİH TERİM'İ EMRE BELÖZOĞLU GÖRÜŞTÜRDÜ

Rıdvan Dilmen, %100 Futbol programımda milli takımda yaşanan krizin nasıl çözüldüğünü anlattı.

Euro 2016 finallerinin ardından hocasıyla yaşadığı sorunlar sebebiyle kadroya alınmayan Arda Turan, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın yeniden kadroya çağrılmasını değerlendiren Dilmen Arda Turan Fatih Terim krizini kimin çözdüğünü anlattı. Konuşmasında Emre Belözoğlu'na değinen Rıdvan Dilmen "Arda, Burak, Selçuk ve Gökhan'ın olması bizi mutlu eder. O zaman biz Emre Belözoğlu'na teşekkür ederiz Emre, Arda ile hocayı görüştürmese Arda milli takımda yoktu, öyle mi? Emre Belözoğlu'na Allah razı olsun. Emre sağolsun. Emre o zaman 3 aydır neredesin? Emre Belözoğlu Arda ile birlikteyken hocayı arıyor. Konuşturuyor ve arayı bulduruyor, bitiyor." dedi.


Spor Haberleri

Yorum