Arda Kural işletmeci oldu

Oğuzhan Hacıoğlu
247 kere okundu

Magazin

Arda Kural işletmeci oldu - Magazin Haberleri

Şizofreni hastalığını atlatan oyuncu Arda Kural yeni projesiyle iş hayatına atıldı. Beylikdüzü'nde bir işletmenin açılışını yapan Arda Kural arkadaşlarını yeni mekanına davet etmeyi de ihmal etmedi.

Bir süredir şizfreni hastalığı ile mücadele eden oyuncu Arda Kural, yaşadığı zor günleri geride bıraktı. Hastalığın nedeniyle sinema ve dizi seektöründen uzak kalan Arda Kural, Beylikdüzü'nde açılan Discorium Club'un işletmecisi oldu. Arda Kural ve arkadaşı Cihad Yüce'nin birlikte işletmecilik yaptığı yeni mekanın ardından yeni hayatına başladığınu ifade eden Arda Kural arkadaşlarını mekanına davet etti. Mekandaki ilk gününde personelle ve güvenlikle tanışıp hatıra resmi çektiren Arda Kural, "Sevenlerimi burada ağırlayıp, eğlendireceğim" dedi.

ARDA KURAL YENİ HAYATINA ALIŞIYOR

2005 yılında “Emret Komutanım” dizisindeki Posta Ferit rolüyle beğeni toplayan oyuncu Leonardo Di Caprio'ya olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmişti. 2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi altına alınan Arda Kural'a doktorlar tarafından 'şizofreni başlangıcı' teşhisi konulmuştu. Yoğun bir tedavi sürecini geride bırakan Arda Kural yeni hayatına adapte olmaya devam ediyor.

Etiketler: arda kural

Magazin Haberleri

Yorum