Arda Turan ve Burak Yılmaz'dan milli takım mesajı

Serhat Ramay
438 kere okundu

Futbol

Arda Turan ve Burak Yılmaz'dan milli takım mesajı - Futbol Haberleri

Milli takım kadrosuna dahil edilmeyen Arda Turan ve Burak Yılmaz Ukrayna karşısıda ter döken milli takıma başarı dileklerinde bulundu.

Başarısızlıkla geçen Euro 2016 macerasının ardından Arda Turan ve Burak Yılmaz Fatih Terim milli takıma alınmazken iki yıldızdan şaşırtan hamleler geldi.

Her ne kadar Arda Turan ve Burak Yılmaz'ın milli takıma, Fatih Terim'e kızgın olmaları ve buna göre davranmaları beklense de yıldız oyuncular tam tersini yaptı.

Arda Turan'dan milli takım mesajı

Fatih Terim milli takımın Ukrayna 11'ini açıkladıktan sonra Arda Turan ve Burak Yılmaz'dan üst üste milli takım mesajları geldi.

Arda Turan, A Milli Futbol Takımı'nın bu akşam oynayacağı Ukrayna maçında millilere başarılar diledi. Barcelona'da forma giyen Arda Turan sosyal medya hesabından "Dünya Kupası yolunda Milli Takımımıza sonsuz başarılar dilerim. Allah yardımcıları olsun, dualarım hep onlarla." açıklamasında bulundu.

Burak Yılmaz'dan milli takım mesajı

Futbol yaşamına Çin'de devam eden Burak Yılmaz ise "Bugünkü maçta milli takımımıza başarılar dilerim. Hedefimiz Dünya Kupası. Allah yardımcımız olsun." diye yazdı.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ı 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu maçları olan Ukrayna ve İzlanda karşılaşmalarının kadrosuna almamıştı.


Futbol Haberleri

Yorum