Arka Sokaklar Tunç ve Mesut barışacaklar mı?

Oğuzhan Hacıoğlu
297 kere okundu

Televizyon

Arka Sokaklar Tunç ve Mesut barışacaklar mı? - Televizyon Haberleri

Arka Sokaklar'ın 415. bölümünde yine uyuşturucu kullanan Tunç babası Mesut ile kavga etmiş ve Mesut tarafından feci şekilde dövülmüştü. Arka Sokaklar'da Tunç ve Mesut'un kavgasının ardından baba oğul barışacak mı işte detaylar

Arka Sokaklar'ın 414. bölümünde Tunc'un kız arkadaşının Mesut'un peşinde olan adamlar tarafından kaçırılmasının ardından ekip Tunç ve kız arkadaşını kurtarmak için bir operasyon gerçekleştirmişti. Tunç'un kız arkadaşının Mesut'tan intikam almak isteyen kişiler tarafından öldürülmesinin ardından baba oğulun arasında şiddetli bir kavga yaşanmış ve sevgilisi yüzünden uyuşturucuya başlayan Tunç babasının tüm ısrarlarına rağmen zararlı maddeleri kullanamya devam etmişti. Bu durumu öğrenen Mesut, Tunç ile şiddetli bir kavga etmiş ve Tunç'u döverek dudağını patlatmıştı.

ARKA SOKAKLAR MESUT TUNÇ KAVGASI

ARKA SOKAKLAR 416. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Arka Sokaklar'ın Cuma günü ekranlara gelecek olan 416. bölümünde Tunç, uyuşturucu tedavisi grmek için bir merkeze yattı. Tunç'u dövdüğü için pişman olan Mesut barışmak için Rıza Baba'yı araya soksa da Tunç'dan beklemediği bir cevap aldı. Kendisini affetmesi için bağıra bağıra özür dileyen Mesut, Tunç'tan "ben seni gömdüm baba" yanıtını alırken Tunç ve Mesut barışacak mı sorusu yanıtını buldu.


Televizyon Haberleri

Yorum