Aslı Enver: Hadise'yi çok seviyorum

Oğuzhan Hacıoğlu
185 kere okundu

Magazin

Aslı Enver: Hadise'yi çok seviyorum - Magazin Haberleri

Murat Boz ile uzun zamandır aşk yaşayan Aslı Enver, Hadise ile ilgili çıkan kıskançlık haberleri hakkında 'Hadise'yi çok seviyorum kıskançlık söz konusu değil' ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz'la birlikte olan güzel oyuncu Aslı Enver, önceki akşam Dolunay Soysert ile Akmerkez'de görüntülendi. Alışveriş merkezindeki mağazaları tek tek gezerek alışveriş yapan ikili, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yakın zamanda beyazperdede olmaya hazırlanan Aslı Enver, "Her şey yolunda. Özcan Deniz ve Meryem Uzerli ile birlikte bir sinema filmi çekiyoruz. Yaklaşık 10 gün sonra çekimler bitecek" dedi.

HADİSE'Yİ KISKANMAM SÖZ KONUSU DEĞİL

Murat Boz ve Hadise'nin O Ses Türkiye adlı müzik yarışmasında beraber jüri üyeliği yaptıklarının hatırlatılması üzerine Aslı Enver basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Kendisinin Hadise'yi çok sevdiğini söyleyen Aslı Enver Murat Boz'un da Hadise ile çok iyi anlaştığını söyledi. Hadise'yi kıskanmasının mümkün olmadığını dile getiren Aslı Enver çıkan haberler hakkında son kez konuştuğunu da sözlerine ekledi.


Magazin Haberleri

Yorum