Aslışah Alkoçlar Hakan Sabancı'dan ayrılık nedenini açıkladı

Oğuzhan Hacıoğlu
284 kere okundu

Magazin

Aslışah Alkoçlar Hakan Sabancı'dan ayrılık nedenini açıkladı - Magazin Haberleri

Aslışah Alkoçlar Hakan Sabancı'dan ayrılık sebebini açıkladı. Aldatma iddialarını yalanlayan Aslışah Alkoçlar ilişileri evlilik yoluna girdiği için ayrılmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ile aldatma yüzünden değil, ilişkilerinin evlilik yoluna girmesi nedeniyle ayrıldıklarını açıkladı. Aslışah sessizliğini bozdu! Hakan Sabancı ile bir yıllık ilişkini bitiren Aslışah Alkoçlar, ayrılıkla ilgili konuştu. Bebek’te görüntülenen sosyetik güzel, aldatma haberlerini yalanladı: “Kesinlikle bir aldatma olmadı. Peşinden de koşmuyorum. Hakan çocukluk arkadaşım. Onun mutlu olmasını isterim.”

“Hakan’dan ayrılınca çok üzüldüm ve yurtdışına gittim. Üzerime çok gelindiği için uzaklaşmak istedim” itirafında bulunan Alkoçlar, ayrılıkla ilgili ise şunları söyledi: “Ben güzel bir kızım, Hakan yakışıklı bir adam. Yaşlarımız henüz çok küçük.Baktık iş ciddiye biniyor ve evlilik yoluna giriyoruz, konuşup ayrılma kararı aldık. Alkoçlar, “Kader sizi tekrar birleştirir mi?” sorusuna, “Kadere inanıyorum. Bir şeyin olacağı varsa olur, olmayacağı yoksa olmaz. Kader bizi şu anda birleştirmez.”


Magazin Haberleri

Yorum